לרוב, מי שרוכש היום מטבח עושה זאת בפעם הראשונה או שעברו 20 שנים מאז המטבח האחרון. אבל הטכנולוגיה ממשיכה להתקדם ואיתה תעשיית המטבחים. אספנו לכם את ארבעת התוספות שפשוט חייבים להוסיף למטבח החדש שיעשו את החיים הרבה יותר קלים ואת המטבח להרבה יותר פרקטי. מוכנים למצעד השדרוגים?

אורגה ליין – סידור החלל הפנימי בארונות

מכירים את זה שאתם פותחים ארון מבולגן מלא בסירים שהמכסים שלהם הלכו לאיבוד? או שפתאום אתם מוצאים איזה קופסת שימורים של תירס שוכבת אי שם בארון מי יודע כמה זמן?!  אז בדיוק עבור הבעיות האלו חברת בלום הוציאה פתרונות מיוחדים שחוסכים בכאב ראש ובלגן ופשוט שווים כל שקל.

דוגמא לסידור מכלי תבלינים:

דוגמא לסידור מוצרי מזון:

תאורת לדים ממוקדת

תאורת לדים למטבח תופסת תאוצה בשנים האחרונות וניתן לראות יותר ויותר רוכשי מטבחים לוקחים בחשבון את המרכיב הזה במטבח החדש. תאורת הלדים איננה יקרה וניתנת להתקנה עצמית פשוטה. שני היתרונות המרכזיים בהתקנת תאורה כזו:

  1. היא יוצרת במטבח אווירה נעימה ומשדרגת את מראה המטבח לאלמנט מרשים הרבה יותר בבית.
  2. תאורה ממוקדת על השיש מאפשרת רמה חדשה של נוחות ויזואלית בעקבות תוספת האור למשטח העבודה.

הבחור הנחמד כאן מדגים איך תוכלו להתקין סטריפ של לדים:

טוחן אשפה

טוחן אשפה (Garbage disposal) למי שלא יודע הוא מכשיר המותקן בחלק התחתון של הכיור. המכשיר מכיל דיסקית מסתובבת שתפקידה לתחון את הפסולת עד שתהיה שניתן יהיה להוריד אותה בביוב מבלי לסתום אותו.
טוחן האשפה הופך להיות נפוץ יותר ויותר במטבחים, הוא נוח מאוד לשימוש וחוסך את הטקס המעצבן של איסוף הפסולת מהכיור לאחר כל שטיפת כלים. טווח המחירים נע בין 600 ₪ 4,000 ₪ (תלוי באיכות ובעוצמה), בדרך כלל המחיר הממוצע יהיה 1,500 ₪. טוחני אשפה נחשבים למוצר אמין מאוד וידועים ככאלו שמחזיקים שנים רבות.

ברז נשלף

למקרה שאין לכם כבר אחד כזה, אז רק רצינו לדאוג שלא תשכחו אותו ברכישת המטבח החדש. שטיפת השיש הופכת לעניין קל מאוד ומילוי מים בכל כלי שיוצא מתחום הכיור היא עניין שבשגרה. רק מי שביצע את המעבר בין ברז קבוע לברז נשלף יכול להבין את השיפור באיכות החיים. חפשו ברזים ממותגים ידועים. איכות חשובה כאן מאחר והצינור הנשלף קצת רגיש יותר מברז קבוע ונרצה להימנע מנזילות.

לסיום, אם אתם מתכננים לקנות מטבח ולהשקיע בו הרבה כסף שווה לתכנן תקציב קטן לתוספות שיאפשר לכם להתפנק וליהנות מהמטבח כל יום מחדש.

אם יש לכם שדרוגים נוספים שאתם חושבים שהם בגדר חובה. נשמח לשמוע כאן בתגובות.