הקיץ כבר כאן ואתו גם עונת השיפוצים ומעברי הדירה. אז אם גם אתם צעד אחד לפני רכישת מטבח חדש, או שיפוץ של מטבח קיים, אנחנו רוצים להציג בפניכם מספר גימיקים מגניבים הקיימים בשוק המטבחים, שיהפכו את שהותכם במטבח לנעימה ומהנה יותר, ואולי גם לקצת פחות מעייפת.
מתנתנו הצנועה לקראת הימים החמים שעוד לפנינו..

חברת בלום המובילה בתחום הפרזול למטבחים, מציעה ליין של תוספות ייחודיות עבור מגירות תחת השם "אורגא-ליין".
"אורגא-ליין" הינה מערכת מחיצות לחלוקה פנימית של המגירה עצמה. היא מתאפיינת בגמישות וניתן לשחק בה כמו ב"לגו" ובאופן זה ליצור את הקומבינציה המתאימה להתנהלותכם במטבח. על ידי חלוקה נכונה, לכל מוצר יהיה מקום מוגדר וכך נצליח לשמור על הסדר, הארגון ויכולת ההתמצאות במרחב ואף נכפיל את מקום האחסון.
מערכת ה"אורגא- ליין" ניתנת לשימוש בכל דגמי המגירות: "טנדם","אנטארו","אינטיבו" ו"ליגרה בוקס" ולכל דגם המאפיינים הייחודים לו בכל מה שקשור לאפשרויות החלוקה הפנימית.

אז לא עוד התפשרות על מקום האחסון במטבח! הרי לפניכם חמש האפשרויות הלוהטות ביותר לניצול יעיל ונכון של שטח המטבח ושדרוגו על ידי מגירות ייעודיות:

מגירת כיור

החלל שמתחת לכיור נתפס אצל רבים מאיתנו כחלל מבוזבז שבמקרה הטוב ניתן להכניס בו פח אשפה ומעט חומרי ניקיון שסופם ליצור בלגן. המגירה הייחודית מבית בלום הינה מגירה עם חלוקה פנימית שמותאמת להתקנה ממש מתחת לכיור ותעשה לכם סדר בכל מה שקורה שם למטה. מדובר בפתרון אופטימאלי לניצול חלל האחסון בסביבת הכיור. סבון, מברשות וכלי ניקוי שונים, הכל נמצא בהישג יד. המגירה מתאימה לרוחב ארון של 90 ס"מ ומעלה וניתנת להתקנה במידות גובה שונות ואף בצורה א-סימטרית.

מגירת בלום בארון כיור :: דגם אינטיבו

מגירת בלום בארון כיור :: דגם אינטיבו

מגירה לפח האשפה

ואם כבר בענייני בלגן עסקינן, הפח הוא הרי המבאס הראשי במטבח. עם מכסה, בלי מכסה, מתחת לכיור או בפינה חבויה במטבח. איפה הכי נכון להניח אותו ועדיין לשמור על הסדר ולמנוע ריחות לא נעימים? המגירה הזו נותנת לנו מענה. היא מתאימה למיקום של פחי אשפה נשלפים בארון שנועד לכך, ומאפשרת גישה נוחה וקלה אליו. המגירה מגיעה במס' דגמים, וכן כאופציה של פח נשלף עם מכסה המחובר לדופן הארון.

פח נשלף

מגירת סירים

מכירים את הביטוי "לכל סיר יש מכסה"? במקרה הזה, זה לגמרי נכון!
המגירה לסירים ומחבתות היא הפתרון המושלם לכך שהסיר והמכסה התואם לו, יאוחסנו באותו המקום ולא יסתובבו בארונות שונים במטבח. אופן סידור המגירה מקל על מציאת המכסה המתאים בצורה נגישה, ומאפשר אחסון של הרבה סירים במינימום מקום אחסון.

מגירת סירים בלום

מגירת סירים :: בלום

אחסון תבלינים

כאשר אנו מבשלים אנו נוטים ללכלך. תבלין יוצא, תבלין נכנס ועל הדרך גם נשפך. על מנת להקל עליכם את מלאכת הבישול ואת הניקיון והסידור שלאחר מכן, פותח המתקן הייעודי לתבלינים.
המתקן בעל ידיות אינטגרליות נוחות לאחיזה, המאפשרות להוציא אותו ממקומו כיחידה אחת ולהניחו על משטח העבודה. הוא מאפשר מבט כולל על מבחר התבלינים שברשותכם ואחסון של צנצנות קטנות וגדולות כאחד. המתקן קל לניקוי ולשטיפה גם במדיח הכלים וניתן לקבע אותו לתחתית המגירה, דבר המאפשר להתקין אותו גם במגירות רחבות יותר מבלי שיזוז ממקומו.

מגירת תבלינים

מתקן ייעודי לתבלינים

אחסון ניילון נצמד ונייר כסף

מי לא מכיר את הניילון הנצמד שתמיד נדבק לעצמו , ואת הקופסא של נייר הכסף שנמעכת במגירה הצפופה? לא עוד! המתקן הנהדר הזה, יהפוך את השימוש היומיומי במוצרים אלו לנוח ומסורבל פחות. המתקן מאפשר חיתוך קל ומדויק ועיטוף המזון נעשה בצורה קלה ומהירה, ללא הידבקויות, קמטוטים ובזבוז מיותר של חומר. את המתקן ניתן לשלוף בקלות אל משטח העבודה או להשתמש בו גם בעודו קבוע במגירה. פטנט אדיר כבר אמרנו?

אחסון ניילון נצמד ונייר כסף

אז עכשיו שהוכחנו לכם איך בעזרת טכנולוגיה מתקדמת ניתן למצוא פתרונות יעילים ושימושיים להתנהלות היומיומית במקום בו אתם מבלים הרבה משעות הפנאי שלכם, נותר לנו רק לקוות שאימוץ אחד או יותר מהגימיקים הנ"ל יעשה לכם קצת סדר בבלגן, ויצנן לכם (ולו במעט) את הקיץ…

בקישור זה תוכלו לעיין או להוריד את הקטלוג המלא עם מגוון הפתרונות והסברים בנוגע לאופן אחסנת המוצרים במטבח.